Kord nädalas peavalu lapsel 09.06.16 / Lasteneuroloogia

Külastaja küsib:

Tere

Mure selline, et mu 4.5 aastane tüdruk kurdab juba kuu aega kord nädalas peavalu. Esimene kord alanes ka temperatuur 35.5 peale, oksendas korra ning läks paremaks. Teised korrad on leebemad olnud. Nutma teda lausa ei aja, kuid silmnähtavalt väsitab. Magamisega läheb üle. Esineb tavaliselt õhtuti ning osutab pealaele. Olen tähele pannud, et kui valu jälle ootamatult tuleb, ei ole vahet, kas ta antud hetkel on rahulikult, või tormab mängides ringi. Muidu on rõõmus ja aktiivne. Sööb ja magab ilusti. Kas on põhjust mures olla? Kui on tarvidust, kas on võimalik kuskil saada ka tasulisele lasteneuroloogi vastuvõtule ilma saateleheta? Pole sellise asjaga varem kokku puutunud. Meil nimelt perearst on saatelehtedega natuke kitsi poolne.

Ette tänades.

Arst vastas:

Anu Sööt

dr Anu Sööt

Laste neuroloog

Elite Erakliinik

Tere!
Aitäh pöördumast!
Kaebuste järgi arvan, et tegemist on migreeniga. Soovitan aga siiski neuroloogi vastuvõtule tulla.
Tasuline lasteneuroloogi vastuvõtt on erakliinikus "Elite".
Lugupidamisega,
Anu Sööt