lapse tasakaal. 15.04.08 / Lasteneuroloogia

Külastaja küsib:

minu mure seiseneb selles et aastasel poisslapsel pole üldse tasakaalu kui hoida tal käest kinni ja lahti lasta kukub ta kohe potsti maha.toe najal hakkas külgsammu tegema alles 11 kuuselt.ja ühe käes otsas ta ka ei kõnni.mis haigused võivad sellega kaasneda.perearstile olen rääkinud aga tema ütles et pole hullu aega veel on.Millal ma peaksin arsti juurde minema.
tänud

Arst vastas:

Anu Sööt

dr Anu Sööt

Laste neuroloog

Elite Erakliinik

Tere,
aitäh pöördumast! Soovitan minna lapsega neuroloogi konsultatsioonile. Selleks on praegu täpselt õige aeg.
Lugupidamisega,
dr. Anu Sööt