Diagnoos G93.9 05.03.08 / Lasteneuroloogia

Külastaja küsib:

Tere!Saime arsti saatekirja neuroloogi juurde ,kodus alles märkasin diagnoosi ,mis jäi arusaamatuks ,ehk oskate seletada mida tähendab G93.9 peaaju täpsustamata haigusseisund?Kindlasti saab siis selgeks kui neuroloogi vastuvõtul ära käime aga sooviks siiski juba teada kas muretsemiseks on põhujst?

Arst vastas:

Anu Sööt

dr Anu Sööt

Laste neuroloog

Elite Erakliinik

Tere,
aitäh pöördumast! Sellist üldist diagnoosi pole võimalik kommenteerida.
Edu Teile!
Lugupidamisega,
dr. Anu Sööt