Tere. 10.11.05 / Lasteneuroloogia

Külastaja küsib:

Mul on üheksa aastane poeg,viimasel ajal teeb ta käitumine mulle muret,kuna on enamuse ajast pahur ja vahest tige,ka vihastub tihti pisiasjade peale. Aeg-ajalt märgab voodit ja miskipärast juhtub see vaheaegadega ,on isegi poole aastane vahe ja siis jälle mõni öö märgab,ka on tal kõnedefekt,ei ütle korralikult r-tähte,käisime logopeedi juures,aga kuna laps ei teinud koostööd polnud sellest abi.Laps vihastub ,kui kõnedefektist juttu teen. Käisime oma perearsti juures,temale rääkisin probleemist,tema ütles et kasvab välja ja nii iga kord,kas mul on õigus rangemalt nõuda,et laps saadetaks eriarstile ja mis ma teen kui ,arst sellest keeldub jälle.

Arst vastas:

Anu Sööt

dr Anu Sööt

Laste neuroloog

Elite Erakliinik

Tere,
soovitaksin Teie lapsele lastepsühhiaatri konsultatsiooni. Tõenäoliselt on lapsel depressioon, mida on vaja ravida.
Lugupidamisega,
dr. Anu Sööt