Laps lonkab 01.06.04 / Lasteneuroloogia

Külastaja küsib:

Tere,
Ma olen juba küsinud Magne B6 kohta ja lapse lonkamise kohta. Nüüd neuroloog pani diagnoosiks Müopaatiline sündroom ja vere analüüs näitas : kreatiniini näit normist väiksem(48) , ülejaanud näidud normis.
Mis tähendab kreatiniin normist väiksem, milllele see mõjub? Neuroloog jallegi soovitas võtta Magne B6 ja tagasi tulla 3 kuu pärast.
Kuidas saab ravida Müopaatilist sündroomi?
Lugupidamisega,
Leena

Arst vastas:

Anu Sööt

dr Anu Sööt

Laste neuroloog

Elite Erakliinik

Tere,
aitäh küsimast! Arvan, et ajate midagi segi analüüside osas. Kreatiniini sisaldus veres näitab neerude funktsiooni ja mida väiksem see on, seda paremini neerud töötavad. Kui Te kahtlete oma neuroloogi diagnoosides ja ravis, siis oleks parem teise arsti juurde minna.
Lugupidamisega,
dr. Anu Sööt