hõõrub jalataldu kokku 19.04.04 / Lasteneuroloogia

Külastaja küsib:

tere,
käin oma 5-kuuse tütrega massazis ning massöör ütles, et laps hõõrub oma jalataldu üksteise vastu, ise pole seda imelikuks pidanud, kuid massöör ütles, et nii ei tohi, midagi tuleb ikka vahele panna. Unustasin küsimata, miks nii ei tohi teha. Kas see on mingi neuroloogiline probleem? Tal on ka lampjalad.
Aitäh vastuse eest

Arst vastas:

Anu Sööt

dr Anu Sööt

Laste neuroloog

Elite Erakliinik

Tere!
Aitäh küsimast! Lampjalad on sage probleem selles vanuses. Massaaz on vajalik selles etapis, kuid ei midagi rohkemat. Vaevalt et Teil õnnestub last keelata jalataldade hõõrumisest!
Edu Teile!
Lugupidamisega,
dr. Anu Sööt