Beebi hingeldamine 15.12.18 / Lastehaigused

Külastaja küsib:

Tere! Loodan, et näete seda videot..aga kirjeldan ka, et kui laps karjub hüsteeriliselt, siis pärast karjumist, kui ta sööma hakkab, siis hakkab ta imelikult neelama, mulle tundub, et nagu kramplikult..helistasime ka ämmaemandale ja tema arvas, et beebil on õhk kõhus ja sellepärast neelab imelikult, aga millegipärast ma ei usu seda..oskate öelda miks ta niimoodi neelab?

Arst vastas:

Tiia Voor

dr Tiia Voor

Pediaater

Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastekliinik

Tere!!

Kahjuks ei ole videol näha last tervikuna ja nägu väga vähe. Tundub, et osaliselt tuleb nohin ninast, aga video pealt on seda raske otsustada.
Kui probleem püsib, siis pöörduge palun perearsti vastuvõtule, ilma last nägemata on väga raske otsustada.

Rahulikku jõuluaega soovides,
Tiia Voor