Lapsel käivad imelikud hood. 03.05.06 / Lastehaigused

Külastaja küsib:

Aasta tagasi hakkas lapsel joostes silmade ees imelik ei näinud kuhu jookseb ja hakkas koperdama.Nüüd on need hood sagenenud.Poes käimisega tuleb mõni kord kaks korda peale,tahvli ees seistes.Kui ennem tundis ta ise seda ainult silmades siis nüüd vajub tal suu lahti(kinni panna suud ei saa),käte ja jalgadega hakkab nagu tõmblema kõik saavad aru et tal on midagi viga.Kuna ta käib 4-ndas klassis hakkab asi probleemiks tekkima.Oleme teinud aju uuringud ja südant kontrollinud kõik analüüsid on korras.Millise arsti juurde võiksime me veel pöörduda?Sooviks leida nende hoode põhjuse.
Tänan.

Arst vastas:

dr Heli Grünberg

Pediaater

TÜ Kliinikumi lastekliinik

Tere,
Iga probleemi korral, mille põhjus ei selgu, tuleb ikka ja jälle uuesti püüda selgust saada. Laps vajaks lasteneuroloogi konsultatsiooni. Kui vähegi võimalik on, tuleks hoost videoülesvõte teha.

Edu soovides

Heli Grünberg