laste psühholoogi 02.03.04 / Lastehaigused

Külastaja küsib:

Tahaks 7 aastase pojaga psühholoogi juurde minna .Kus Tallinnas asuvad laste psühholoogid ?Era psühholoogi juurde ei saa rahaliste probleemide tõttu minna .Mure on selles ,et ta on kergesti ärrituv .Temaga lauamänge on võimatu mängida .Kui ta kaotab siis on suur kisa ja pahandamine .Kui ei saa seda mida tahab on jälle kohutavalt ärritunud .Praegu veel koolis ei käi kuid sügisest kui kooli läheb võib tekkida raskusi .Ka sellel pinnal ,et on logopeedilisi probleeme.Samuti on ta teiste laste poolt kergesti mõjutatav .Meie jutt ja selgitused ei aita siin enam midagi.Selleks tahakski psühholoogiga nõu pidada.

Arst vastas:

dr Heli Grünberg

Pediaater

TÜ Kliinikumi lastekliinik

Tere,
Pöörduge palun Tallinna Lastehaiglas töötavate psühholoogide poole. Tel. 6 977 245 (psühholoog Oja) või 6 977217 (psühholoog Valvas).

Edu soovides
Heli Grünberg