Beebil veres neut 22.02.23 / Laborimeditsiin

Külastaja küsib:

Tere!

Mida see tähendab, kui kolme kuusel beebil on veres neut 0.64?
Beebi haige pole olnud, ainult 2 nädalat kõht lahti.
Rinnapiima laps ei ole. Saab ainult aptamil comforti

Arst vastas:

Marge Kütt

dr Marge Kütt

Laborimeditsiini arst

Põhja-Eesti Regionaalhaigla

Tere
Kahjuks ei avane mul kaasapandud pilt, et näha kogu vereanalüüsi.
Neutrofiilide hulk tundub olevat madalavõitu. Kõhulahtisus onn ainus sümptom, saan aru?
Ei oska vähese informatsiooni põhjal oletusi teha.
Soovitaksin mõne aja (nädala) pärast uuringut korrata eeldusel, et kõhulahtisus läheb üle. Vere muutused käivad kaasas kõigi organismi probleemidega ja pole välistatud, et laps reageerib niimoodi kõhulahtisusele. Kas seda põhjustab toit või mõni viirusinfektsioon, seda saab oletada last läbi vaatav arst.

Lugupidamisega
Marge Kütt