CRV 152 27.01.22 / Laborimeditsiin

Külastaja küsib:

Tere,mul oli viis pàeva vàga kórge palavik,kahjuks oli ka vahel nàdalavahetus,reede óhtul hakkas peale,sain siis lópuks analùúsid tehtud,crv 152,kas see juba eluohtlik,arst kirjutas antibiootikumi,kuid mittemingisugust muud uuringut,mis vói kus on põletik,kas see on normaalne,mida peaks ma tegema

Arst vastas:

Marge Kütt

dr Marge Kütt

Laborimeditsiini arst

Põhja-Eesti Regionaalhaigla

Tere

Jah, see on põletik, antibakteriaalne ravi on vajalik. Eluohtlik ei pruugi olla, kui reageerib antibiootikumiravile.

Lugupidamisega
Marge kütt