hallitusbakterid v seened? veres 11.11.05 / Laborimeditsiin

Külastaja küsib:

Mul on avastatud verest üle kahekordne määr järgmisi hallitusbaktereid:peni.brevi, rhodo.glu ,thermo.can.Sooviks saada neist rohkem infot ja kas neist on võimalik ka vabaneda,ravida ja kuidas?Mida see mulle edaspidises elus kaasa toob? Aitäh.

Arst vastas:

dr Jüri Laasik

Laborimeditsiini arst

HTI Labor, Tallinn

Tere,
Arvan, et neid "hallitusbaktereid" veres Teil küll olla ei saa. Täielikuma kommentaari saamiseks peaks olema rohkem teavet: seente täielikud nimetused, mitte lühendid, labor, kus analüüs on tehtud ja analüüsi nimetus.
Lugupidamisega
Jüri Laasik