vere köhimine 20.01.07 / Kopsuhaigused

Külastaja küsib:

Nädal tagasi käisin saunas ja peale sauna köhatades tuli välja vereklimp
Peale selle on iga päev üks kord kökides ilmunud rögaga koos verd.
SÜgavalt hingates ja muul viisil vaevusi ei ole tundnud. Kehatemperatuur
päeval on normis,õhtuti tõuseb paari kraadi võrra.
Ja siit küsimus; Kas ma saaksin Teie vastuvõtule ja millal ?

Teid ette tänades Arno Haanjast.

Arst vastas:

Hille Lill

dr Hille Lill

Pulmonoloog

TÜK Kopsukliinik

Vereköha on sümptom, mis vajab kiiremat kontrollimist, kui seda on plaanilised järjekorrad. Palun võtke saatekiri perearstilt ja meie registratuuri telefonil 7 318 911 registreerige end cito ehk kiire vastuvõtu ajale. Mulle sobivad 24/01 k.9:30 ja 26/01 samal ajal.