hingamisraskus 17.07.05 / Kopsuhaigused

Külastaja küsib:

tere!aasta tagasi tekkis minu 17-aastasel pojal hingamisraskus,kurtis et sissehingamisel ei jõuaks nagu õhku lõpuni tõmmata.nüüd aasta hiljem umbes
samal ajal kordus see ka kuskil 1 kuu vältel.südame kardiogramm oli korras.kas ja kus oleks seda võimalik diagnoosida?

Arst vastas:

Hille Lill

dr Hille Lill

Pulmonoloog

TÜK Kopsukliinik

Tuleks pöörduda kopsuarsti juurde, kes teeb hingamise funktsionaalsed uuringud, et vaadata, kas on tegemist obstruktiivse kopsuhaigusega. Tartus on etteregistreerimise telefon 7 318 911.