köha 18.11.03 / Kopsuhaigused

Külastaja küsib:

tere.
olen juba köhinud aastaid. olin juuni algul meningiidiga nädal aega haiglas. arstid ytlesid, et see olevat viiruslik. peale seda olen paari nädalastega vahedega haige olnud, kus on esinenud köha ja olen ennast tundnud väetina. isegi bronhiit oli mul keset suve. käisin oma perearsti juures augustis. röntgen oli korras (selle tegin kevadel), hingamine pidavat samuti korras olema. aga arst ytles, et mul on bronoastma. praegu köhin ka olenematta sellest, et kasutan inhalaatorit, mille arst mulle välja kirjutas. aga ikkagi köhin ma pruuni löga. teilt kui oma ala profesionaalilt kysin mida peaksin tegema vöi kuhu pöörduma.
ette tänades kaity.

Arst vastas:

Hille Lill

dr Hille Lill

Pulmonoloog

TÜK Kopsukliinik

Palun pöörduge kopsuarsti poole, kuna Teie kaebused on pikka aega ja tundub, et olemasolev ravi on väheefektiivne.