Ei saa rasestuda 15.08.23 / Kehaväline viljastamine

Külastaja küsib:

Mulle 43 aastat vana, abikaaslasele 33. Ei saa rasestuda.
Mul oli 5 rasedust:
2000 - tütar,
2002 - iseeneslik abort (10 nädalad) выкидыш
2005 - poeg
2014 - iseeneslik abort (9 nädalad) замершая беременность
2015 - poeg

Abikaasal ei ole lapsi. Ta oli esimeses abielus 8 aastat, temal endisel abikaaslal raseduse ei teki.

Soovime sünnitada lapsi. Millised võimalused meil on? Kunstlik viljastamine?

Arst vastas:

Aivar Ehrenberg

dr Aivar Ehrenberg

Günekoloog (ainult viljatusravi)

TÜ Kliinikumi Naistekliinik

Tervist,
soovitan pöörduda võimalikult kiiresti viljatusravi vastuvõtule mõnes Tallinna või Tartu kliinikus, kus tegeletakse kunstliku viljastamisega.
Terv,
AE