Munasarjade funktsionaalsus 28.10.21 / Kehaväline viljastamine

Külastaja küsib:

Tervist

Aitäh vastuse eest. Kirjutasite, et "munasarjadeseisundit võiks näidata FSH tase, aga seda tuleb hinnata koos östradiooliga" Kas teie vastuvõtule tulles saab munasarjade seisundit hinnata ja anda FSH analüüsi koos östradiooliga?

Tänades

Arst vastas:

Aivar Ehrenberg

dr Aivar Ehrenberg

Günekoloog (ainult viljatusravi)

TÜ Kliinikumi Naistekliinik

Jah, see on võimalik. Registreeruda saate tel 7319 100 või www.kliinikum.ee kaudu.
Terv,
AE