Sermatrop Alfa 08.09.21 / Kehaväline viljastamine

Külastaja küsib:

Kas Teil või Teie kolleegitel on kogemusi keda need vitamiinid reaalselt on aidanud kui mehel on selgunud et ta ei saa naist rasestada?

Lähtuge ainult kogemustest mitte teooria arvamustest palun.
Sest meil ei ole aega enam oodata 5 aastat ehk see 1% mõjub tänu nende vitamiinidele ja pärast mitmeid aastaid tuleb välja et tegelikult need ei aita kaasa.

Või siis kui te loete neid tulemusi, kas soovitate veel proovida nende vitamiinidega rasestuda või pöörduda kunstliku viljastamise poole (ICSI)

PS: mees on II astme diabeetik.

Arst vastas:

Aivar Ehrenberg

dr Aivar Ehrenberg

Günekoloog (ainult viljatusravi)

TÜ Kliinikumi Naistekliinik

Tervist,
soovitan planeerida esimese ICSI 6-12 kuu pärast. Protseduuri õnnestumise tõenäosuseks prognoosin 15-20% (Teie vanus kombineerituna mehe probleemidega). Sermatroobi võtmine võiks seda protsenti pisut suurendada. Loomulikul teel rasestumise tõenäosus paraneb samuti, kui mees toidulisandit võtab.
Terv,
AE