Rasedust soodustamise ravimid 05.05.23 / Kehaväline viljastamine

Külastaja küsib:

LejdyVita 2 - Inovo - Oxigravide

Mis vahe neil on? Teades et meil on tulemas ka uus FET siis mida neist kolmest pigem eelistada. Eelneval korral Oxigravide ja LejdyVita 2 polnud.
Proovime siiski ise ka. Mees võtab lisaks Sermatrop.

Arst vastas:

Aivar Ehrenberg

dr Aivar Ehrenberg

Günekoloog (ainult viljatusravi)

TÜ Kliinikumi Naistekliinik

Tervist,
Kui seostada õnnestunud siirdamist vitamiinide/toidulisandite võtmisega, võiksite ehk pigem kasutada sama kombinatsiooni, mis läinud korral?
Terv,
AE