Ivf protseduur 20.04.17 / Kehaväline viljastamine

Külastaja küsib:

Siirdati kaks 8B rakulist embreot 23.03,siiani on Hcg kasvanud 05.04 oli 77,6 ja siis oli hüper olin haiglas 8päeva ja seal ka jälgiti Hcg mis oli 15.04 seisuga 1490 kas on normaalne tõus? Täna öösel 20.04 oli määrimine ja wc potis nägin ka õhukest limamoodi vedeliku raske seletada,mis see küll võis olla?Kas on võimalik et mõlemad embreot hukkusid?

Arst vastas:

Aivar Ehrenberg

dr Aivar Ehrenberg

Günekoloog (ainult viljatusravi)

TÜ Kliinikumi Naistekliinik

Tervist,
kahjuks on ilma ultraheliuuringuta võimatu konkreetselt vastata.
AE