5 ebaõnnestunud ivf 04.02.16 / Kehaväline viljastamine

Külastaja küsib:

Tere,
Mul on seljataga juba 5 ebaõnnestunud ivf katset. Mitte mingit kinnitumist pole toimunud. Kõik neg. Arsti sõnul kõik okei emaka ja hormoonide ja seisukohast. Viljatuse põhjuseks mul anovulatsioon. Tsükkel iseseisvalt ei käi. Küsimus selline, et kas võib ka nii olla, et protseduur mul kunagi ei õnnestugi?

Arst vastas:

Aivar Ehrenberg

dr Aivar Ehrenberg

Günekoloog (ainult viljatusravi)

TÜ Kliinikumi Naistekliinik

Tervist,
jah, see on võimalik, nagu on võimalik seegi, et mõni järgnev katse annab soovitud tulemuse. Teie vanuses usun pigem positiivset tulemust.
AE