Ivf,negatiivsest veretestist kuu, päevad ei alga 19.03.17 / Kehaväline viljastamine

Külastaja küsib:

Kas peale ebaõnnestunud ivf siirdamist (07.02. Siirdati 5.päeval) oleks võimalik loomulik rasestumine,nii et päevi vahepeal olnud ei ole.veretest oli 20.02 ja negatiivne,märtsi alguses tegin ka koduse testi,samuti negatiivne.
Tänaseni siiski päevad alanud ei ole.

Arst vastas:

Aivar Ehrenberg

dr Aivar Ehrenberg

Günekoloog (ainult viljatusravi)

TÜ Kliinikumi Naistekliinik

Tervist,
kui rasestumist ei toimu, järgneb ikka menstruatsioon. Ei oska antud olukorda kommenteerida - peaksite oma IVF arstiga rääkima.
Terv,
AE