Negatiivne veretest 07.11.11 / Kehaväline viljastamine

Külastaja küsib:

Ivf-i negatiivsest veretestist on möödas kaks nädalat. 26-ndal oktoobril tegin perearsti juures kliinilise vere ja CRV. Kas on võimalik, et rohud on mõjutanud CRV tõusu või on siiski kuskil põletik? Igaks juhuks kirjutan ka tulemused: leukotsüüdid 9.8, eosinofiilide suhtarv 6.8, basofiilide suhtarv 1.1, eosinofiilide arv 0.7 , basofiilide arv 0.1. Või on vähe aega kõigest sellest möödas, et ei pruugi näidata õigeid näite. Või ei mõjuta see ivf-ndus neid väärtusi?
Aitäh!

Arst vastas:

Aivar Ehrenberg

dr Aivar Ehrenberg

Günekoloog (ainult viljatusravi)

TÜ Kliinikumi Naistekliinik

IVf oli nii ammu, et praegusele vereproovile see mõjuda ei saa.
AE