Küntlikul teel viljastamine 05.12.14 / Kehaväline viljastamine

Külastaja küsib:

Tere! Mul selline küsimus et kui naisel on munajuhad läbi lõigatud et kuidas saada kuntsliku viljastamisega laps ja kuidas see protsess kõik algusest lõpuni läbi viia

Arst vastas:

Aivar Ehrenberg

dr Aivar Ehrenberg

Günekoloog (ainult viljatusravi)

TÜ Kliinikumi Naistekliinik

Tervist,
rasestumiseks on kaks võimalust - kas kunstlik viljastamine või munajuhade taastamine. Võite alustada oma naistearsti juurde pöördumisest või registreeruda otse viljatusravi arsti vastuvõtule (Ida-Tallinna või Lääne-Tallinna Keskhaigla naistekliinik, NovaVita kliinik, Elite kliinik või Ülikooli Kliinikumi naistekliinik).
Lgp,
AE