IVF ja hele veritsus 03.06.11 / Kehaväline viljastamine

Külastaja küsib:

Tere.

Mure selline, et üleeile oli siirdamine ja täna tekkis selline hele veritsus, kas lõpetan progesterooni panemise ja loen selle katse ebaõnnestunuks või mis edasi tegema peaksin? Kahjuks ei ole võimalik enda arstiga ühedust saada enne esmaspäeva.

Arst vastas:

Aivar Ehrenberg

dr Aivar Ehrenberg

Günekoloog (ainult viljatusravi)

TÜ Kliinikumi Naistekliinik

jätkake ravi. Kui verd tuleb liiga palju, kaasnevad valud, peate minema valvegünekoloogi jutule.
AE