Emakas pikiasendis (anteverso) 17.12.08 / Kehaväline viljastamine

Külastaja küsib:

Tere!

Minul selline kysimus:
kui on ultrahelil tuvastatud emakas anteverso-asendis, ultraheli arsti kohaselt see raskendab viljastumist (oleme yritanud last pea 2-aastat, mölemad 30.a, lapsi&rasestumisi ei ole). Kas see on nii? Kas emakas on siis synnist saati "samas asendis" vöi muutub see asend nt. tsykli jooksul?

Vastuse eest tänulik,
Riin

Arst vastas:

Aivar Ehrenberg

dr Aivar Ehrenberg

Günekoloog (ainult viljatusravi)

TÜ Kliinikumi Naistekliinik

"ultraheli arsti kohaselt see raskendab viljastumist " - esimest korda kuulen.

järgmiseks küsige naistearsti arvamust.

AE