embrüote kvaliteet 11.12.14 / Kehaväline viljastamine

Külastaja küsib:

Tere,
Mulle tehti IVF+ICSI paar päeva tagasi, siirdati kaks embrüot 4 (1-2) ja 4 (1-2).
Asti sõnul on väga hea kvaliteet, teie vastust lugedes samal teemal, loen välja et kvaliteet ei olegi mul kõige parem
Kas peaks muretsema sellise embrüote kvaliteedi üle? Siinjuures mainin ka ära et see oli mu 3 IVF ICSI.
Parimate soovidega

Arst vastas:

Aivar Ehrenberg

dr Aivar Ehrenberg

Günekoloog (ainult viljatusravi)

TÜ Kliinikumi Naistekliinik

Tervist,
kui siirdamine toimus punktsioonist arvates teisel päeval, on embrüod igati kvaliteetsed.
AE