lõua kuju korrigeerimine 22.10.03 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Lp. Dr. Pree
Olen seda soovi endas tükk aega kandnud ja samas pole ikka tihanud lähemalt asja uurida. Paraku ealised muutused (olen 48, mees) on tekitanud minus tahtmise suhteliselt väikese lõuaga midagi ette võtta, seda veidi tugevamaks muutes. Püüdmata laskuda siin ilukirurgia "köögipoolele", sooviks Teie lühikest kommentaari, kui see on võimalik, meetodi(te) olemuse kohta. Ette tänades.

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere!
Näokolju luude plastilise kirurgiaga tegelevad meil Eestis Tallinnas PERH-i ja Tartu Ülikooli Kliinikumi näo-lõualuukirurgid. Teie poolt soovitud alalõualuu suurendamine on võimalik kas nn. lõuatsi-proteese kasutades või Teie oma alalõualuud "tükeldades" ja luusegmente "nihutades". Täpsem, Teile sobiva operatsioonimeetodi kirjeldus-selgitus jäägu aga siiski näo-lõualuukirurgi konsultatsiooni teemaks. Tervitustega, Dr. Peep Pree