rippuv tagumik 15.04.02 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Tere! Ma olen pikk ja sale (175/60), muret aga teeb lame ja rippuv tagumik. Teen pidevalt trenni, aga kuju eriti ei muutu, tagumik muutis normaalseks kui ma kaalusin 53 kilo (eelmine kevad), aga nii peenike ma olla ei taha. Kas ma peaks mõtlema rasvaimu peale? Palju see võiks maksma?

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere!

Tuharatelt rasvaimu, eriti tuharaaluse voldi piirkonnast on seotud riskiga, et nahk pärast operatsiooni ei pinguldu tagasi siledaks, mistõttu meie Clinica rasvaimu spetsialist Dr. Ragnar Heido teeb rasvaimu tuharatelt harva ja näidustatuse saab öelda ainult pärast nägemist. Siis saab rääkida ka maksumusest.

Lugupidamisega, Dr. Peep Pree