Nina otsa korrigeerimine? 01.05.15 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Tere
Küsimus on ninaotsa korrigeerimise kohta. Külje pealt paistva valguse puhul on mul näha selgelt väljajoonistuv vagu mööda nina ülevalt alla (näiteks nagu proua Ojulandil) Näolihastega nina niiöelda allapoole kiskudes see muutub peaaegu märkamatuks, mis annab aimu, et ehk ei tohiks olla ületamatu juhtumiga.
Kas olete varem selliseid probleeme ka lahendanud ja mis võiks olla sellise operatsiooni orienteeruv hind tänapäeval?

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere ! Niimoodi kirjelduse järgi ei saa lõplikku hinnangut anda, kuid soovitaksin siiski leida aega meie kliinikus opereeriva kirurgi Dr. Priit Kasenõmme konsultatsioonile tulekut. Lugupidamisega, Dr. Peep Pree