Sarnaluu murd 04.01.14 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Tere, et siis kohe asja kallale. Nimelt oli mul aastaid tagasi sarnaluumurd.
Opereeriti Tartus - paigaldati sinna metall ja no sai enamvähem märkamatu tulemus. Nüüd on aga midagi muutunud, traumat juhtunud ei ole, aga tulemus, mis oli enne, on muutunud, on vajunud lohku ja ninapoolses silmanurgas on tunda, näha nagu luust naha all paiknevat suhteliselt tugevat konarust, ühesõnaga nähtamatust on saanud taas nähtav ja tuntav jama :)

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere ! Soovitaksin konsulteerida Tartu Ülikooli Näo-lõualuude kirurgide (samas, kus Teil tõenäoliselt ka trauma-puhune operatsioon tehti) ja sealsete plastikakirurgidega tänapäevase meetodi - rasvasiirdamise - võimalikkuse ja sobivuse osas Teie probleemi leevendamiseks. Lugupidamisega, Dr. Peep Pree