Nina parem pool paistes ja valus. 01.12.13 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Tere selline küsimus. Tulin reede õhtu töölt duši alt ja siis läks tund aega mööda ja hakkas valu paremal pool nina ja läks paiste. Millega võib tegu olla, isegi valus on puudutada?

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere ! Soovitan Teil pöörduda nina-arsti poole. Vaevalt, et Teid mina plastikakirurgina hea nõuandega aidata saan. Lugupidamisega, Dr. Peep Pree