plastiline kirurgia, nina 28.01.02 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Tere! Mind huvitaks nina plastiline kirurgia. Kas on võimalik nina korrigeerimine, kui see on ühele poole viltu? Üks nina poole sein tuleb põseni lamedalt, teine pool aga äkilisemalt..., mis nagu teebki nina viltuseks. Traumasid pole olnud, pigem on pärilik selline nina kuju.

Tänan!

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere!

Kahjuks on nina plastilise operatsiooni võimalikkuse üle otsustamine niivõrd personaalne, et selliste iseloomustavate tunnuste järgi nagu Te kirjeldate on otsustamine võimatu. Seega soovitan tõsise huvi korral leida aega ja võimalust plastikakirurgi konsultatsioonile minekuks.