Ilulõikus 09.04.11 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Kuidas Teie selle operatsiooni tulemust kommenteerite.
(Ülalaulõige ei kattu kunagi varem tehtud operatsiooni armiga, sinikad jms).
Operatsioonist on möödas 10 päeva.
Mida saab praegu või hiljem asja parandamiseks teha?

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Lugupeetud 42 aastane naine!
Kuna Teie kirja põhjal on tegemist kordusoperatsiooniga, siis peab arvestama, et kordusoperatsioonid on alati mõnevõrra tüsilikumad ja vajavad seetõttu ka pikemat paranemis-aega. Armide kohapealt ei oska midagi vastata, kuna foto põhjal ei saa aru sellest "vanade armidega kattumise" probleemist. Usun, et ehk ei olegi midagi "asja parandamiseks" vaja kirurgiliselt teha.
Andke aega loodusel operatsiooni-traumast taastumiseks ja minge ennast kindlasti OMA kirurgile näitama. Head paranemist soovides, lugupidamisega, Dr. Peep Pree