kortsude eemaldamine näost 18.01.02 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Tervitus!

Olen Teie kliiniku kohta palju positiivset kuulnud ja nüüd oleks ka endal huvi ennast kohendada.

Olen 46 aastane naisterahvas ja näo piirkonda on palju kortse tekkinud, eriti silmade ümbrusesse. Sooviks teada kui palju Teie juures selline asi maksta võiks ja kui kaua taastumine aega võtab?

Ette tänades!

K.

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tervitus Teilegi!

Tänan kiitmast. Näo kosmeetilises kirurgias eristatakse erinevaid operatsioone - otsmiku plastika, silmaümruse operatsioonid (üla- ja alalaugude plastika, näo ja kaela pingutusoperatsioon jne. Seega on mul küll äärmiselt raske ilma Teid konkreetselt nägemata ja Teie jaoks sobivaimat raviplaani koostamata vastata küsimusele: kui palju "selline asi" maksta võiks jne. Soovitaksin siiski leida aega ja võimalust plastikakirurgiga vetlemiseks-konsulteerimiseks.

Tänan veelkord heade sõnade eest ja parimate tervitustega,

Dr. Peep Pree