nägu 09.01.02 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Tere !

Minul on selline mure,et kuna mu näol (otsaesine ,põsed ja nina ja lõug)on pigistamise tagajärjel tekkinud augukesed, siis kuidas on mul võimalus nendest vabaneda? Kas plastilineop. on ainuke võimalus? Olen kuulnud ka laserlihvimisest aga sellega pidi kaasnema ka naha väljavenimine-seda nagu eriti ei tahaks.

Küsimus siis olekski, et kui plastilineop. siis palju see umbes maksma võiks minna ?

Tänud ette !

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere!

Acne-armide silumine on võimalik laserlihviise teel. Kindlasti ei kaasne laserlihvimis-operatsiooniga naha väljavenimist. Kogu näo laserlihvimine üldnarkoosis maksab Clinicas 25 000 krooni. Muid plastilis operatsioone esimese hooga nagu soovitada ei oskakski.