kortsude silumine ja juuste siirdamine 08.01.02 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Tere! Olen 37 a.-e ja laup ning pealagi hõrenevad. Kas teie sooritate juuste siirdamist

ning palju see maksta võiks? Samuti huvitab ,kas teete n.ö. kortsude silumist, eriti laubalt ja silma ümbrusest (kas ninakuju korrigeerimine on samuti võimalik?).

Tänan!

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

tere!

Clinicas juuksesiirdamis-operatsioone ei tehta. Soovitan pöörduda info saamiseks Nõmme Erahaigla Fertilitas plastikakirurgi poole.

Otsmiku ja silmaümruse lõtvuse korrigeerimiseks on erinevaid meetodeid - Clinicas tehtakse kirurgilist korrigeerimist, samuti ninakuju korrigeerimist.