Longus kõrv 08.09.09 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Tere,
imikul on ühel kõrval ülemine kõrva ots longus ja seega on see kõrv natuke väiksem, kui teine.(kõrva kuju ülevalt on küll kaarjas)Mida annaks sellise kõrvaga ette võtta ja kas on kasu, kui magamise ajal lihtsalt seda longus kohta sirgeks pea alla panna, et ta nii öelda magaks selle peal?
Täname

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere ! kindlasti ei ole praegu õige aeg kirurgilise korrektsiooni peale mõelda. Loomulikult ei tee halba magamise ajaks imikule mütsi kasutada, kuid ega ma ei usu, et see probleemi garanteeritult lahendaks. Kui see kõrva kuju probleem ka lapse 6 - 7 aasta vanuselt püsib, tasub plastikakirurgi poole pöörduda. Lugupidamisega, Dr. Peep Pree