Silmalaug veidi langenud 04.09.08 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Tere!
Olen hädas parema silmaga. Väga tundlik, tuule, päikese, ereda valguse suhtes. Külastan pidevalt silmaarsti. Diagnoosiks kerge ärritus. Raviks on silmatilgad olnud.Samas on mul ka silmalaug veidi langenud. Kui tõstan käega silmalaugu on silmal hoopis parem. Rääkisime ka sellest silmaarstiga ja ta kinnitab, et ilmselt võib langenud silmalaug ärritada silma, aga plaanilist lau korrigeerimist tehakse alles siis kui laug on väga alla langenud. Sooviksin teada Teie arvamust silmalau tõstmise kohta ja kuidas peaksin käituma edasi ( konsultatsioon ilmselt, hind, kõige sobivam aeg jne).

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere! Ilma Teid nägemata on küll raske arvamust avaldada. Peaksite ehk siiski aega leidma minu või mõne teise plastikakirurgi konsultatsiooniks. Minu konsultatsioonile on võimalik broneerida aega tel-l 7348553 või 5147100. Lugupidamisega, Dr. Peep Pree