Kas mu näpule on võimalik teha iluravi. 23.08.08 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

2 aastaselt juhtus nimetissõrmega õnnetus(sattus mootori).3 aastaselt käisin opil ja 13 aastaselt samuti.Lüli polnud võimalik liikuma panna kuna rakud pidi surnud olema.Kuid välimusega pole ma eriti rahul,nüüdsest olen 17 aastane.Kas on võimalik iluravi?Pilt on ka.
http://img372.imageshack.us/my.php?image=p8230024co8.jpg

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere! Tänan foto eest. Soovitaksin Teil konsulteerida Tallinnas asuva Taastava Kirurgia Keskuse plastikakirurgi Dr. Olavi Vasaraga. Lugupidamisega, Dr. Peep Pree