sünnimärk 28.03.01 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Tere.Olen 20 aastane neiu.Mul on seljal suur sünnimärk, see on umbes 2 cm läbilõikega ja tumemust. Lisaks sellele, et ta on inetu on ta ka segav. On juhtunud nii, et mõni riide ese tõmbab sünnimärgil serva lahti või siis teen seda ise kogemata, siis ta veritseb ja teeb haiget. Kas ja kuidas oleks võimalik see eemaldada ning kui palju see võiks umbes maksma minna.Ja kas haigekassa ka mingi osa maksab või mitte.

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere!

Kindlasti soovitaksin Teil sellise kirjeldusega sünnimärki kas onkoloogile või plastikakirurgile näidata ja see tõenäoliselt ka opereeritakse-eemaldatakse.Riiklikus meditsiinisektoris tasub ka sünnimärgi eemaldus-operatsiooni eest Haigekassa, erameditiinis on igal firmal oma hinnakiri, mille kohta Teid kindlasti vastava kliiniku infotelefonis informeeritakse.

Kas see arutelu oli kasulik?

Nõuanded teemal: Iluravi ja plastiline kirurgia

sünnimärk

kui palju maksab sünnimärgi eemaldamine? keskmist suurust lõua all .... sooviks umbkaudset hinda

Peep Pree

Vastas dr Peep Pree

Tere! Võimalik, et 1500 krooni. Lugupidamisega, Dr. Peep Pree

Loe edasi

Sünnimärk jalal

Tere,

Mul on paremal jalal sünnimärk (umbes 7x4 cm). Kas selle eemaldamine on võimalik? Palju see maksma võiks minna? Kas seda on võimalik ka Tartus teha?

Peep Pree

Vastas dr Peep Pree

Tere! Plastikakirurge töötab nii Tallinnas kui Tartus. Operatsiooni võimalikkuse ja maksumuse üle kirja teel otsustada ei ole võimalik. Lugupidamisega, Dr. Peep Pree

Loe edasi


Vaata kõiki nõustamisi

Küsi foorumist

Küsi

Ei saanud vastust? Küsi arstilt: