Plastiline hirurgia 11.06.07 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

tahaks riinnad suurendada, ja lipoksaacia teha. kas saab koos teha ja milal ma tulen konsultatsioone. ma elan tallinas olen 31 aastlane, kas analusid ise teete voi ma teen tallinas_

Best Regards.

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere ! Täpsem Teid huvitav info ja konsultatsioonile registreerimine tööpäeviti tel-l 7348553 või 5147100. Lugupidamisega, Dr. Peep Pree