lohku vajunud põsed 24.04.06 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

mulle teevad muret auku vajunud põsed.olen 32aastane ja söömishäireid ei ole, rasv puudub põhimõtteliselt vaid näol ja kätel. kas te teete või teate kas eesti saab sellist iluviga kuidagi parandada? näiteks oma rasva süstimisega põskedesse või näonaha pingutamise teel?

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere! Põhimõtteliselt olete mõlemad ilukirurgia võimalikud operatsioonid ka ise juba ära vastanud - nii rasva süstide kui näonaha pingutuse osas. Mina rasvasüstimisega ei tegele, soovitan uurida Tallinna plastikakirurgide käest. Täpse vastuse parima meetodi valikuks saab anda ikkagi vaid personaalse konsultatsiooni käiguks, milleks meie kliinikus saaksite aega broneerida tel-l 7348553 või 5147100. Lugupidamisega, Dr. Peep Pree