Lõtvunud põsed 20.04.06 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Tere! Olen 32a. naisterahvas. Mures väljaveninud põskedega, suured vaod.Mõne aastaga eriti tugevalt.Üldiselt nahk sile.Jääb vanainimese(kurnatud) mulje.Kas on mingit kreemi(pinguldavad) või aitavad süstid.(iluravi?).Kahjuks on kurnatud ilmest kahanenud enesehinnang. Palun abi.

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere! Ilma Teid nägemata on praktiliselt võimatu vastata, kas aitavad veel ilusalongui protseduurid, täitesüstid või on vajalik juba suurem kirurgiline korrektsioon. Soovitan leida aega plastikakirurgi vastuvõtule minekuks. Lugupidamisega, Dr. Peep Pree