armi eemaldamine laser-lihvimise CO2 näol 05.04.06 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Tere Dr. Pree

Aastaid 6 tagasi lasin eemaldada reie tagaküljelt suurema sünnimärgi, millele järgnes armkoe väljalõikus. Nüüd aasta tagasi kasutasin Finissage ilusalongi teenust nö armi eemaldamiseks protseduuri aparatuuriga Plasmalite LP HR/SR. Tulemus oli rahuldav,samuti soovitati mul sama protseduuri korrata veel parema tulemuse saamiseks. Kuna aga ei ole ma proovinud laser-lihvimist teie kliinikus ja usaldusest Dr. Pree vastu, otsutasin pöörduda siia vastuse saamiseks. Nimelt on see armike ise 9 cm pikk ja 2,5 cm lai. Eesmärgiks olekski siis nagu ikka valge armkoe, pigmentatsiooni ja imeväikeste veresoonte vähendamine või vähemalt ühe nimetatuist, et see armike veel vähem märkamatuks muutuks:) Küsimus olekski-kas peaksin oma murega abisaamiseks teie kliinikusse konsultatsiooni aja panema ja sealt edasi protseduuri läbiviimiseks? Ja kui palju see maksma läheks, arvestades eelpool nimetatud armikese mõõtmeid? Ette tänades murelik kaaskodanik:)

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere murelik kaaskodanik! Suur tänu usalduse eest. Arvan, et selle usalduse olen ära teeninud sellega, et ei tee mõttetuid protseduure - operatsioone ja räägin inimestega, mida üks või teine operatsioon - protseduur tulemuseks võib anda. Siit ka vastus Teile - soovitan jätkata Plasmalite LP HR/SR protseduure, sest ega laserlihvimine nüüd küll paremat tulemust ei anna. tervitustega, Dr. Peep Pree