Sinikad ja paistetus 26.09.05 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Juhtus nii et nädalavahetusel sain baaris tuupi ja nüüd on nägu paistes , sinikaid täis ja silmamunas vere laigud. Häda on selles, et reede on tähtis ärikohtumine. Oskate soovitada midagi, või tulla mul kuskile vastuvõtule, et kiirendada paranemist. Siiamaani olen pannud peale jääd ja hepariinnaatrjum geeli. Palun vastata kiiresti.
Tänades.

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere! Kirjelduse järgi olete teinud kõik õieti, kasutades külmi kompresse ja hepariin-salvi. Karta on, et ega need sinikad ja paistetus küll 5 - 6 päevaga päris ära ei kao. Ehk peaksite mõne tuttava naisterahva käest enne kohtumist meikimise-abi paluma. Head paranemist! Dr. Peep Pree