Verevalumid peale ülalaugude operatsioonj 02.11.19 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Tere! Käisin 8 päeva tagasi silmakliinikus operatsioonil ülalaugude korrigeerimisel. 1-2 päeva peale oppi tekkisid suured verevalumid mõlema silma alla. Tasapisi sinikad justkui taandusid aga tundub, et viimased paar päeva ei ole märgata paranemist. Kas oleks mõni vahend millega kiirendada verevalumite taandumist? Seni olen kasutanud Lioton geeli ja õrnalt masseerinud hematoomi piirkondi.

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere ! Teie kirjas kirjeldatu on paraku operatsiooni-järgse perioodi võimalik iseärasus.
Varuge kannatust, mõne päeva pärast hakkavad sinikad juba kollakaks tõmbuma ja saate neid meigiga katta.
Parimat paranemist soovides, dr. Peep Pree