Rinnad 19.03.01 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Ka mina käisin kurikuulsa Dr Kauri juures (ilusalong Pretty) geeli süstimas. Noh suuremaks neid rindu küll ei saanud. Ca 1,5 aastat tagasi oli see. Rinda katsudes tunneb mügaraid ja mõnikord need pakitsevad sees. Kui ma tahaks nüüd hoopis nt silikoone panna, siis milline oleks see protseduur ja ca hind?

Ja kui mul on rindades tekkinud suurem probleem, siis kas see on võimalik, et ma ise ei tunne seda ja see areneb tasapisi veel suuremaks probleemiks? Mis protseduure sel juhul tehakse?

Tänan vastuse eest

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tänan küsimuse eest!

Teie poolt kirjeldatud sümptomid on küllaltki tüüpilised Biogeeli süstimise järgselt. Muretsedes oma tervise pärast(ja see on ka põhjendatud) soovitaksin Teil alustada sellest, et kindlaks teha tänase päeva olukord - kui palju ja millistes rinnanäärme ja rindkere seina kihtides Biogeel paikneb ja kas on võimalk seda sealt ultraheli kontrolli all, ilma suure operatsioonita, kätte saada punktsiooni teel. Selleks soovitaksin pöörduda Dr. Theo Raudseppa konsultatsioonile OÜ Mammograafis (Tallinn. Pärnu mnt. 67A tel.6274591). Alles pärast seda on mõttekas rääkida silikoon-proteeside võimalikkusest. Rinnasuurendusoperatsioon meie kliinikus maksab 25 000 krooni (täishind), millele lisandub proteeside hind, mis on erinev, näit. 7 500.-, 12 500.-, 25 000.- paar. Julgen arvata, et kui tekib rinnas põletikke või liigub Biogeel ebasoovitavasse kohta, tunnete Te seda kindlasti.

Kas see arutelu oli kasulik?

Nõuanded teemal: Iluravi ja plastiline kirurgia

rinnad

kui palju maksavad umbes keskmised rinnad?kui on praegu 75B aga kaks numbrit suuremaid sooviks\\

Peep Pree

Vastas dr Peep Pree

Tere! Rinnasuurendusoperatsioonide kogumaksumus Clinicas algab 46500 kroonist. Lugupidamisega, Dr. Peep Pree

Loe edasi

rinnad

Tere!Mul on ära vajund rinnad ja üks suurem kui teine.Tahaksin teda mida mul tasuks teha,kas lasta rindasid tõsta või panna silikoonid?Tänan!

Peep Pree

Vastas dr Peep Pree

Tere! Arvan, et normaalse vastuse saamiseks tuleks Teil plastikakirurgi vastuvõtule minna. Lugupidamisega, Dr. Peep Pree

Loe edasi

Rinnad

Kui mu rinnad nn. kikkis on, siis tekivad rinnanibu tumeda osa peale mingid

punnide taolised asjad. Muidu normaalses olekus ei ole neid moodusisi.Mis

asi see on ja kas sellest ...

Peep Pree

Vastas dr Peep Pree

Tere!

Arvan et tegemist on täiesti normaalse nähtusega ja kirurgiline eemaldamine näidustatud ei ole.

Lugupidamisega, Dr. Peep Pree

Loe edasi


Vaata kõiki nõustamisi

Küsi foorumist

Küsi

Ei saanud vastust? Küsi arstilt: