näo laserlihvimine 23.06.05 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

tere,
mul on näo piirkonnas (eriti nina ja silma alalaugude piirkonnas) nähtavaid kapillaarilaiendeid. Olen kuulnud, et neid on võimalik laseriga lihvida. Kus Eestis saab sellist protseduuri teha, kui palju see maksma läheb ja mitu protseduuri kokku võiks minna. Kas antud protseduuri tulemus on jääv ja kas on ka vastunäidustusi.

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere! Kapillaari-laiendite laser-raviks sobivad laserid on minu andmetel Tallinnas Vitakliinikus ja Cleanline-kliinikus. Sealt saate ka põhjalikumat infot. Lugupidamisega, Dr. Peep Pree