Silmade ümbrus 26.10.04 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Tere!
Olen juba väga pikka aega hädas paistes ülalaugude ja tursetega silmade all.
Hommikul ärgates jääb mulje, et on öö otsa pidutsetud ja ega paistetuse taandumist ei tule ka õhtuks, seega olen kogu aeg näost paistes. Olen täheldanud, et mida pimedam aeg, seda hullem on olukord. Perearst on suunanud mitmetele uuringutele (kilpnääre, neerud, allergiauuringud jne) ja vastused on olnud head. Kust ma peaksin abi otsima ja kas paistetust opereeritakse? Vabandan, kui küsimuse esitasin valesse kohta, kuid ahastus on suur.
Tänan vastuse eest!
Juta

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere Juta. Mina arvan, et peaksite kindlasti minema plastikakirurgi konsultatsioonile, sest Teie jutt on tüüpiline üla-ja alalaugude plastikaoperatsiooni vajava patsiendi jutule. Lugupidamisega, Dr. Peep Pree